Urząd Miejski w Miłakowie
plbecsenderuuk
Facebook

Harmonogram zajęć realizowanych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Miłakowie ramach projektu „Eksperyment nowym modelem lekcji” styczeń-czerwiec 2017 r.

 

L.p.

grupa

Imię i nazwisko osoby prowadzącej zajęcia

Rodzaj zajęć

Pozycja budżetu wniosku o dofinansowanie

Termin realizacji zajęć

1

1a

Maria Maciołek

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych i przyrodniczych dla kl. I

Zadanie 3

Pozycja 28

Czwartki w godzinach: 11.45 – 13.30

2

1f

Anna Krystofik

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych i przyrodniczych dla kl. I

Zadanie 3

Pozycja 28

Środy w godzinach: 11:40 – 13:10

3

2a

Kamilla Siry

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych i przyrodniczych dla kl. II

Zadanie 3

Pozycja 29

Czwartki w godzinach: 10:55-12:35

4

2b

Ewa Stec

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych i przyrodniczych dla kl. II

Zadanie 3

Pozycja 29

Wtorki w godzinach: 10:45-12:30

5

2c

Bożena Strzałkowska

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych i przyrodniczych dla kl. II

Zadanie 3

Pozycja 29

Czwartki w godzinach:

 11:45-13:45

6

2d

Małgorzata Żyła

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych i przyrodniczych dla kl. II

Zadanie 3

Pozycja 29

Wtorki i piątki w godzinach: 11:35-12:35

7

2f

Anna Skrzypek

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych i przyrodniczych dla kl. II

Zadanie 3

Pozycja 29

Środy w godzinach 12:30-14:00

8

3a

Anna Biernacka

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych i przyrodniczych dla kl. III

Zadanie 3

Pozycja 30

Wtorki w godzinach:

11.45- 12.30.

9

3b

Irena Branica

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych i przyrodniczych dla kl. III

Zadanie 3

Pozycja 30

Piątki w godzinach:

11:30-12:30

10

3c

Dorota Rekowska

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych i przyrodniczych dla kl. III

Zadanie 3

Pozycja 30

Piątki w godzinach: 10:50-12:30

11

3d

Elżbieta Szafrańska

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych i przyrodniczych dla kl. III

Zadanie 3

Pozycja 30

Wtorki w godzinach:

11:45-13:35

12

4z (przyroda)

Janina Drobnica

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk przyrodniczych dla kl. IV

Zadanie 3

Pozycja 20

Czwartki w godzinach:

13.40-15.10

13

4s (przyroda)

Paweł Skiba

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla U mających trudności w spełnieniu wymogów edukacyjnych wynikających z podstawy programowej nauk przyrodniczych dla kl. IV

Zadanie 3

Pozycja 16

Poniedziałki w godzinach: 14.25-15.10

Czwartki w godzinach: 7.10-7.55

14

5z (przyroda)

Janina Drobnica

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk przyrodniczych dla kl. V

Zadanie 3

Pozycja 21

Środy w godzinach: 8:00-8:45

15

5s (przyroda)

Paweł Skiba

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla U mających trudności w spełnieniu wymogów edukacyjnych wynikających z podstawy programowej nauk przyrodniczych dla kl. V

Zadanie 3

Pozycja 17

Wtorki i piątki w godzinach:

7.10-7.55

16

6z (przyroda)

Paweł Skiba

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk przyrodniczych dla kl. IV

Zadanie 3

Pozycja 22

Piątki w godzinach: 14.25-15.10

17

6s (przyroda)

Janina Drobnica

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla U mających trudności w spełnieniu wymogów edukacyjnych wynikających z podstawy programowej nauk przyrodniczych dla kl. VI

Zadanie 3

Pozycja 18

Poniedziałki w godzinach:

13.40-15.10

18

4z

Barbara Kwiatek

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych dla kl. IV

Zadanie 3

Pozycja 12

Poniedziałki w godzinach: 13:40-15:10

19

4s

Małgorzata Kwaśnik

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla U mających trudności w spełnieniu wymogów edukacyjnych wynikających z podstawy programowej nauk matematycznych dla kl. IV

Zadanie 3

Pozycja 8

poniedziałki w godzinach 13:35 - 15:10.

20

5z

Małgorzata Kwaśnik

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych dla kl. IV

Zadanie 3

Pozycja 13

Środy w godzinach:

13:35 - 15:10.

21

5s

Barbara kwiatek

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla U mających trudności w spełnieniu wymogów edukacyjnych wynikających z podstawy programowej nauk matematycznych dla kl. V

Zadanie 3

Pozycja 9

Poniedziałki w godzinach: 15:30-17:00

22

6z

Halina Aftewicz – Nasuta

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w sferze nauk matematycznych dla kl. IV

Zadanie 3

Pozycja 10

czwartki w godzinach od  13:40 do  15:10

23

6s

Halina Aftewicz - Nasuta

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla U mających trudności w spełnieniu wymogów edukacyjnych wynikających z podstawy programowej nauk matematycznych dla kl. VI

Zadanie 3

Pozycja 14

wtorki w godzinach od  13:40 do  15:10